KAMYK producent mebli z drewna

Bieliźniarka Bukowa Sylwia BL-S-76-1sz

Bieliźniarka Bukowa Sylwia charakteryzuje się nowoczesną linią wzorniczą i ponad przeciętną trwałością na uszkodzenia mechaniczne.

 Bieliźniarka Bukowa Sylwia BL-S-76-1sz

Kolejny mebel z minimalistycznej nowoczesnej linii wzorniczej, czyli Bieliźniarka Bukowa Sylwia BL-S-76-1sz, z szufladą i podwójnymi drzwiami. Za drzwiami znajdziemy wnękę z czterema półkami, której pojemność wynosi ok 0,460 m3. Pokazana na fotografii bieliźniarka wykonana jest z sosny pokrytej lakierem bezbarwnym półmatowym.

Opcje wykończenia w bieliźniarce bukowej

  • Bieliźniarka bukowa "Sylwia" standardowo wyposażamy w uchwyty drewniane o przekroju L, jak na widocznym powyżej obrazku. Na życzenie klienta możemy wykonać otwory pod dowolnie zakupione przez klienta uchwyty.
  • Szuflady montujemy na klasycznych prowadnicach rolkowych. Za dopłatą możemy wstawić prowadnice kulkowe 3D, które zostały zaprojektowane do mebli z drewna. Posiadają pełen wysuw i regulację szuflady w trzech płaszczyznach.
  • Bieliźniarki bukowe postawione są na nogach o wymiarach 6x6x6 cm lub na cokole o wysokości 6cm. Oba warianty stosujemy zamiennie bez dopłat.
  • Drzwi w bieliźniarce bukowej Sylwia mają klasyczną konstrukcję, czyli ramiak z płaską płycina. Na życzenie klienta możemy wykonać fronty gładkie lub za dopłatą z Ratanem.
  • Bukowa bieliźniarka Sylwia dostępna jest w wersji z jedną lub dwiema szufladami, oraz z drzwiami zamiast szuflad o wysokości ok 60cm.
  • Na innych podstronach naszej witryny dostępne są bieliźniarki z szybą, czyli witryny.

Bukowa bieliźniarka Sylwia dostępna jest w sześciu gatunkach drewna

Opisywaną bukową bieliźniarkę Sylwia wykonujemy z sześciu gatunków drewna krajowego:

Sposoby zabezpieczenia bieliźniarek z drewna i dostępne kolory

Dostępne wybarwienia dla bukowej bieliźniarki Sylwia to ponad 50 dostępnych kolorów z palety nr 1 i 5. Koszty barwienie mieszczą się w przedziale o 10 do 20% ceny mebla.

Powierzchnię bieliźniarki z drewna trzykrotnie pokrywamy natryskowo lakierem półmatowym nitro firmy  Sanbej lub Sopur z Bydgoszczy. Możemy również pokryć ją olejem lub woskiem do mebli. Na prośbę klienta istnieje możliwość wykonania bieliźniarki z drewna surowego, której zabezpieczenie pozostanie  w gestii klienta.

Linia wzornicza Sylwia to minimalizm w połączeniu z nowoczesnością

Meble z linii wzorniczej Sylwia są uniwersalne. Doskonale sprawdzają się w dużym jak i w małym pomieszczeniu. To dzięki zwartej budowie mebla, która pozwala na zestawienie ich ze sobą. Dzięki czemu otrzymujemy ciąg mebli bez pustych przestrzeni między nimi. Bogata oferta produktów z tej rodziny pozwala na swobodną aranżację dowolnego wnętrza.
W linii wzorniczej "Sylwia" dostępne są niemal wszystkie rodzaje mebli:  stoły, ławy, szafy, witryny, buciarki, biurka, toaletki, bieliźniarki, łóżka, stoliki rtv, komody, szafki nocne, i wiele innych mebli.

Wykonujemy bieliźniarki bukowe pod zamówienie klienta

W ofercie posiadam usługę mebli na zamówienie. Dotyczy ona również bieliźniarek bukowych, które wykonujemy na zamówienie ze wszystkich dostępnych powyżej gatunków drewna. W celu skorzystania z usługi mebli na zamówienie, prosimy o kontakt z pracownikami naszego salonu meblowego w Łodzi.

Wymiary bieliźniarki bukowej Sylwia BL-S-76-1sz

  • Wysokość: 200 cm,
  • Szerokość: 76 cm,
  • Głębokość: 41 cm,
  • Liczba półek: 4szt.