KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! - Od 02.11.2023r prowadzimy sprzedaż wyłącznie w formie elektronicznej.

 

Z dniem 31.10.2023r. Salon Meblowy w Łodzi przy ul. Rzgowskiej został zamknięty.

 

Zapraszamy obecnych i przyszłych klientów do składania zamówień poprzez e-mail lub telefonicznie

 

Telefony:

Obsługa klienta: +48 690 590 685

Stolarnia: +48 512 777 580

 

E-mail:

sklep@meblekamyk.pl

sklep@mebledrewniane.eu

 

Witryna www:

www.mebledrewniane.eu

www.meblekamyk.pl

 

Nasza stolarnia nieustannie pracuje i realizuje państwa zamówienia.

Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacji dotyczącej naszej oferty, oraz zamówień w trakcie realizacji udzielamy pod nr. tel. +48 690 590 685


 

Łóżka z drewna parterowe sypialniane

Posiadamy bogatą ofertę łóżek parterowych jednoosobowych, dwuosobowych, rodzinnych, które sprawdzą się w sypialni, pokoju młodzieżowym, czy na działce. Wszystkie łóżka parterowe, dostępne na naszej stronie mogą występować w wersji 3-stronnej. To znaczy, że szczyt w łóżku tzw. zanóżek jest na równo z bokiem łóżka, co umożliwia siadanie na nim z trzech stron lub wysunięcie nóg w przypadku bardzo wysokich osób. Łóżka pojedyncze standardowo wyposażone są w stelaż rolowany z desek świerkowych lub sosnowych. Łóżka podwójne też posiadają stelaż rolowany i dodatkowe wzmocnienie w postaci środkowej listwy z dodatkową nogą podpierającą.  Dostępne szerokości: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 cm i długości: 180, 190, 200 cm. Na indywidualne zamówienie wykonujemy łóżka według rozmiarów i wzorów klienta.

Łóżka rehabilitacyjne z drewna

Często zgłaszają się do nas osoby z chorobami kręgosłupa, po przebytych operacjach i urazach kończyn dolnych. Informują, że mają problemy w korzystaniu ze standardowego łóżka z materacem, głównym powodem tego jest zbyt niska wysokość. Dla takich klientów wykonujemy łóżka rehabilitacyjne. Po doborze materaca z firmy M&K foam Koło i łóżka lub tapczanu z naszej oferty, dostosowujemy jego wysokość tak, aby górna płaszczyzna materaca znajdowała się na wysokości pozwalającej w najbardziej komfortowy sposób korzystać z niego użytkownikowi. Łóżka rehabilitacyjne wykonujemy w standardowych rozmiarach, oraz w nietypowych w/g zamówienia klienta. Do nietypowych rozmiarów łóżek oferujemy materace firmy MK foam Koło, które rozmiarem zostaną dopasowane do zamówionego łóżka.

Szuflady do łóżek i pojemniki na pościel

Do wszystkich łóżek w naszej ofercie są dostępne pojemniki na pościel w trzech długościach. Szuflada MAX-imum długości o rozmiarze 190x60cm lub 70, 80cm,Szuflada 3/4 czyli DUŻA w rozmiarze 150x60cm lub 70, 80cm,Szuflada 1/2 zwana MAŁA 95x60cm lub 70, 80cm.Szuflady w całości wykonane z litego drewna. Jeżdżą po podłodze na kółkach wykonanych z białej kauczukowej gumy, która nie rysuje podłóg wyłożonych parkietem lub panelami.

Łóżka sosnowe

Jednym z najbardziej popularnych gatunków drewna z jakich wytwarzamy łóżka jest drewno sosnowe. Łóżka sosnowe charakteryzują się dobrymi właściwościami wytrzymałościowymi i elastycznością. Posiadają wyjątkowe usłojenie, gdyż z biegiem czasu zmienia się jego kolorystyka. Dzieje się tak za sprawą garbników występujących w drewnie sosnowym, które utleniają się pod wpływem promieniowania słonecznego. Łóżka sosnowe mają jednak swoje wady. Jest nią niska twardość drewna, dlatego są podatne na zagniecenia podczas użytkowania.

Łóżka olchowe

Kolejnym gatunkiem drewna którego używamy do wyrobu łóżek jest drewno olchowe. Łóżka olchowe są nieznacznie twardsze od łóżek sosnowych. Posiadają pomarańczowy kolor delikatnie przechodzący w różowy. W odróżnieniu od łóżek sosnowych nie zmieniają w sposób zauważalny kolorystyki pod wpływem promieniowania UV. Łóżka olchowe są dostępne dla wszystkich dostępnych modeli.

Łóżka bukowe

Dla wszystkich ceniących sobie wysoką jakość w rozsądnej cenie mamy łóżka bukowe. Drewno bukowe z pośród krajowych gatunków drewna twardością ustępuje jedynie grabowi. Pod tym względem przewyższa osławione drewno dębowe i jest o wiele tańsze. Łóżka bukowe przy wszystkich swoich zaletach mają również wadę. Są nią duże naprężenia występujące w drewnie. Przy złym przygotowaniu klejonki bukowej mogą pojawiać się wzdłużne pęknięcia w drewnie, powodowane wewnętrznymi naprężeniami. W przypadku naszych łóżek mogą spać Państwo spokojnie, ponieważ opanowaliśmy do perfekcji technologie obrabiania i przetwarzania drewna bukowego. Zatem gorąco namawiamy do zakupu najbardziej odpornych mechanicznie łóżek z pośród modeli dostępnych w naszej ofercie.

Łóżka dębowe

Drewno dębowe niegdyś dostępne tylko dla wybranych, jest obiektem pożądania niemal wszystkich klientów ceniących piękno i wysoką jakość. Posiada piękną fakturę drewna i doskonale się wybarwia na różne kolory. Dzisiaj jego cena staje się coraz bardziej przystępna, gdyż od wielu lat w Polsce zwiększa się powierzchnia nasadzenia dębiny. W naszej ofercie posiadamy łóżka dębowe z drewna selekcjonowanego i łóżka z dębu dzikiego. W tych pierwszych wykorzystujemy drewno dębowe selekcjonowane, które jest pozbawione wszelkich wad. Druga grupa to łóżka dębowe wykonane z dębu dzikiego, który w swojej strukturze posiada naturalne wady i ubytki jakie występują w drewnie dębowym. Jest dużo tańszy od dębiny selekcjonowanej, ale ma bardzo ciekawą, naturalną i ciepłą fakturę oraz zachowuje wszystkie cechy mechaniczne dębiny selekcjonowanej.

Łóżko Sevilla

Łóżko bukowe Sevilla to jakość i trwałość w rozsądnej cenie.

Łóżko bukowe to najlepszy wybór pomiędzy jakością a ceną, gdyż drewno bukowe przewyższa twardością dębinę. Decydując się na ten gatunek drewna możemy być pewni, że produkt nam się znudzi, ale na pewno nie zepsuje.

Czytaj więcej...

Podkategorie