KAMYK producent mebli z drewna

tło1


URLOP - sklep zamknięty

W dniach 29.07 - 15.08.2021r. sklep będzie nieczynny z powodu urlopu.

W tym czasie nasza stolarnia pracuje i realizuje dotychczasowe zamówienia.

Zapraszamy ponownie od 16.08.2021r.

Informacje dotyczące zamówień w trakcie realizacji pod nr. tel. 510 134 209


 

Drewno sosnowe to z niego wytwarzamy najpopularniejsze meble sosnowe

Meble sosnowe to najtańsze z pośród wszystkich wytwarzanych w naszym zakładzie mebli. Charakterystyczna cecha jest pięknie przebarwiające się z biegiem czasu usłojenie. Z tego powodu drewno sosnowe ma niemal tyle samo zwolenników co przeciwników. Ze względu na niską cenę, meble sosnowe najczęściej znajdują nabywców wśród naszych klientów.

Czytaj więcej...

Meble dębowe

Meble dębowe są synonimem elegancji, prestiżu i piękna. Nigdy nie wychodzą z mody. Doskonale sprawdzają się zarówno w prostych, nowoczesnych wnętrzach, jak i w ciepłych, przytulnych pomieszczeniach. Kochają je miłośnicy minimalistycznych rozwiązań, klasycznej elegancji i nostalgicznego stylu retro.

Czytaj więcej...

Meble olchowe

Meble olchowe tworzą niepowtarzalną i ciepłą aurę pomieszczenia. Sa doskonałą alternatywą dla osób nieakceptujących wybarwiajacych sie słojów drewna sosnowego. meble z olchy są minimalnie droższe od sosny i nieco twardsze.

Czytaj więcej...

Meble bukowe

Meble bukowe są doskonałym kompromisem pomiędzy ceną, jakością i trwałością. Niewiele droższe od olszyny, a twardością przewyższają dębinę.

Czytaj więcej...