KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! - Od 02.11.2023r prowadzimy sprzedaż wyłącznie w formie elektronicznej.

 

Z dniem 31.10.2023r. Salon Meblowy w Łodzi przy ul. Rzgowskiej został zamknięty.

 

Zapraszamy obecnych i przyszłych klientów do składania zamówień poprzez e-mail lub telefonicznie

 

Telefony:

Obsługa klienta: +48 690 590 685

Stolarnia: +48 512 777 580

 

E-mail:

sklep@meblekamyk.pl

sklep@mebledrewniane.eu

 

Witryna www:

www.mebledrewniane.eu

www.meblekamyk.pl

 

Nasza stolarnia nieustannie pracuje i realizuje państwa zamówienia.

Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacji dotyczącej naszej oferty, oraz zamówień w trakcie realizacji udzielamy pod nr. tel. +48 690 590 685


 

Meble na zamówienie według wzoru i projektu klienta

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę mebli dostępną w różnych liniach wzorniczych, bogatej kolorystyce, różnorodnych układach, rozmiarach i różnych gatunkach drewna. Mimo tego, dość często trafiają do nas pytania dotyczące wykonania mebli pod konkretne potrzeby klienta. Było ich na tyle dużo, że postanowiliśmy zbadać ten segment rynku. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że niewielu producentów mebli z litego drewna oferuje takie usługi na polskim rynku, a zapotrzebowanie ze strony odbiorców jest na tyle duże, aby się nad tematem pochylić. Po wielu analizach i konsultacjach postanowiliśmy wykorzystać tę niszę rynkową i wdrożyć taką usługę dla klientów indywidualnych.

Oferta ta obejmuje wszelkiego rodzaju przeróbki mebli dostępnych w naszym katalogu, polegające na zmianie rozmiarów i dostosowaniu do potrzeb klienta, czy wykonaniu ich w nietypowym kolorze, bądź układzie.

Ciekawym wyzwaniem jest realizacja projektów, w których musimy zmierzyć się często z nową linią wzorniczą opracowaną przez zleceniodawcę lub jego projektanta. Takie zlecenia oscylują często na pograniczu produkcji, rzemiosła i artyzmu. Dostarczają nowego spojrzenia na meblarstwo, wymuszają wdrażanie nowych technologii i przyczyniają się do rozwoju firmy i jej pracowników. Dopracowanie projektu końcowego wymaga wielu konsultacji obustronnych, gdyż nie zawsze wyobrażenia o stylistyce, czy funkcjonalności wymarzonego mebla da się pogodzić z możliwościami technicznymi naszej stolarni, bądź dostępnymi na rynku technologiami. Poszukujemy wówczas wraz z klientem drogi kompromisu, która doprowadzi projekt do realizacji, nie zmieniając jego ogólnego zarysu. Za każdym razem staramy się, aby taka współpraca dała efekt końcowy w postaci wymarzonego mebla i w 100% zadowolonego klienta. Wówczas my będziemy mogli poczuć satysfakcję z dobrze wykonanej usługi.

Meble na zamówienie według wzoru i projektu klienta wykonujemy dla odbiorców indywidualnych z całej Polski. Czas realizacji takiego zlecenia wynosi od 31 do 60 dni, w zależności od skomplikowania zamówienia, czy dostępności potrzebnych do jego wykonania surowców i elementów. Wyceny projektu dokonujemy bezpłatnie, a cena usługi ustalana jest indywidualnie z klientem przez naszego pracownika.

Jakość i zadowolenie dorzucamy w pakiecie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

rysunek 250