KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! - Od 02.11.2023r prowadzimy sprzedaż wyłącznie w formie elektronicznej.

 

Z dniem 31.10.2023r. Salon Meblowy w Łodzi przy ul. Rzgowskiej został zamknięty.

 

Zapraszamy obecnych i przyszłych klientów do składania zamówień poprzez e-mail lub telefonicznie

 

Telefony:

Obsługa klienta: +48 690 590 685

Stolarnia: +48 512 777 580

 

E-mail:

sklep@meblekamyk.pl

sklep@mebledrewniane.eu

 

Witryna www:

www.mebledrewniane.eu

www.meblekamyk.pl

 

Nasza stolarnia nieustannie pracuje i realizuje państwa zamówienia.

Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacji dotyczącej naszej oferty, oraz zamówień w trakcie realizacji udzielamy pod nr. tel. +48 690 590 685


 

Krzesła z drewna do twojego mieszkania

Jesteśmy producentem mebli drewnianych, dlatego w naszej ofercie nie może zabraknąć podstawowego asortymentu jakim są krzesła z drewna. Mają one ugruntowaną pozycję wśród najbardziej popularnych wyrobów z naszego katalogu produktów. Krzesła drewniane są nieodzownym elementem naszego życia. Towarzyszą nam w czasie posiłku, pracy, odpoczynku, relaksu, czy spotkań towarzyskich.

stol i krzesla bukowe

Krzesła drewniane - odmiany i rodzaje

Krzesła drewniane możemy podzielić na grupy według kilku kryteriów, czyli miejsca zastosowania, gatunku drewna z jakiego zostało wykonane i ze względu na rodzaj obicia.

stol i krzesla stylowe z oparciem w stylu Ludwik, wykonane z drewna bukowego

Miejsce zastosowania krzesła z drewna

W tej grupie znajdą się krzesła kuchenne, pokojowe, ogrodowe i dziecięce. Ich ergonomia została dobrana ze względu na miejsce zastosowania danego modelu. Czynnik ten ma ogromne znaczenie, gdyż do pracy potrzebujemy innego profilu oparcia niż do relaksu czy odpoczynku. Również inne będą wymagania konstrukcyjne w przypadku krzesła ogrodowego lub pokojowego.

Gatunki drewna z jakich wykonujemy krzesła

Nasze krzesła dostępne są w trzech gatunkach drewna, a mianowicie krzesła sosnowe, bukowe i brzozowe. Wszystkie krzesła możemy zabarwić w kilkunastu kolorach, oraz zabezpieczyć ich powierzchnię poprzez lakierowanie, woskowanie lub olejowanie.

Okrągły biały stół z krzesłami z drewna sosnowego w stylu z lat 50-60

Rodzaje siedzisk i obicia w krzesłach z drewna

Ostatnia pozycja grupuje krzesła z drewna według sposobu ich wykończenia, należą do nich krzesła tapicerowane, pół-tapicerowane z miękkim siedziskiem i twardym oparciem, oraz krzesła twarde. Wybór rodzaju krzesła w tej grupie uzależniony jest od ich funkcjonalności, estetyki, komfortu i wygody użytkowania. Do krzeseł tapicerowanych posiadamy bogatą ofertę tapicerki, o różnej strukturze materiału i wielu wzorach i kolorach.

Budowa krzesła drewnianego

Krzesło drewniane jest stosunkowo proste w budowie, lecz nie wybacza błędów konstrukcyjnych. Podczas użytkowania narażone jest na duże przeciążenia, zwłaszcza kiedy zaczniemy się na nim bujać. Dlatego ważne jest dobranie prawidłowych przekrojów wszystkich elementów, zaprojektowanie wzmocnień w odpowiednich miejscach i dokładnie klejenie połączeń. Nie można zapominać również o odpowiednim doborze profilu krzesła, o czym pisaliśmy już powyżej.

 

Pokrewne produkty dla krzeseł drewnianych

W naszej ofercie znajdziemy produkty  pokrewnych dla krzeseł drewnianych, które stanowią niezbędne lub dodatkowe wyposażenie. Należą do nich stoły rozkładane i nierozkładane w wielu rozmiarach, kształtach i układach. Wykonane są w całości z drewna litego i pokryte lakierem poliuretanowym utwardzanym oraz taborety drewniane o wysokościach 30, 45, 60 i 80cm, z siedziskiem twardym lub tapicerowanym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową na meble z drewna.

krzesło drewniane tapicerowane