KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! - URLOP - Sklep Zamknięty

 

Od dnia 01.07.2022 do 31.07.2022r - sklep będzie zamknięty z powodu urlopu.

Zapraszamy od 1 sierpnia

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacje dotyczące zamówień w trakcie realizacji pod nr tel. 690-590-685


 

Posiadamy w ofercie ponad 50 kolorów, według których barwimy nasze meble drewniane. W opisie każdego z nich podany jest numer lub nazwa palety, dostępną dla danego produktu.

Różnice w kolorystyce mebli z drewna wynikają z wielu czynników

Kolory mebli z drewna nieznacznie mogą odbiegać od próbnika ze względu na:

  • Różne odwzorowanie barw przez urządzenia elektroniczne, co ma wpływ podczas zamawiania mebli na odległość. Różnice te wynikają z budowy i ustawień matryc komputerów, telefonów, aparatów itp..
  • Różnice pomiędzy partiami drewna, to różnice wynikające z jego różnorodności. Każdy gatunek drzewa posiada liczne odmiany i każda z nich może mieć inne zabarwienie drewna. Na odcień drewna z tej samej odmiany mogą również mieć wpływ takie czynniki jak: miejsce i szybkość wzrostu, klimat, żyzność i wilgotność gleby.
  • Różne partie bejc, lakierów, wosków i olejów do mebli to kolejna czynnik powodujący różnice w ich kolorystyce. W przypadku zamówienia kilku mebli zawsze malujemy je tą samą partią bejcy. W przypadku zakupu mebli w różnych ramach czasowych mogą wystąpić nieznaczne różnice kolorystyczne z powodu różnych partii środków barwiących, oraz wpływu światła dziennego na meble zakupione we wcześniejszym okresie.
  • Różnice kolorystyczne również występują między różnymi gatunkami drewna, dlatego każda paleta jest przypisana dla danego gatunku. W nazwie palety podany jest jej numer, oraz gatunek drewna na jakim została wykonana.

Poniżej prezentujemy dostępne palety kolorów dla oferowanych przez nas mebli z drewna