KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! - Od 02.11.2023r prowadzimy sprzedaż wyłącznie w formie elektronicznej.

 

Z dniem 31.10.2023r. Salon Meblowy w Łodzi przy ul. Rzgowskiej został zamknięty.

 

Zapraszamy obecnych i przyszłych klientów do składania zamówień poprzez e-mail lub telefonicznie

 

Telefony:

Obsługa klienta: +48 690 590 685

Stolarnia: +48 512 777 580

 

E-mail:

sklep@meblekamyk.pl

sklep@mebledrewniane.eu

 

Witryna www:

www.mebledrewniane.eu

www.meblekamyk.pl

 

Nasza stolarnia nieustannie pracuje i realizuje państwa zamówienia.

Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacji dotyczącej naszej oferty, oraz zamówień w trakcie realizacji udzielamy pod nr. tel. +48 690 590 685


 

Szeroka rodzina łóżek piętrowych z drewna sosnowego, olchowego, dębowego,olchy i jesionu

Pod pojęciem łóżka piętrowego kryje się kilka ich odmian. Do tej grupy możemy zaliczyć dwuosobowe i trzyosobowe łóżka piętrowe, trzyosobowe łóżka rodzinne, jak i przeznaczone dla jednej lub dwóch osób łóżka z otwartą lub zabudowaną przestrzenią pod spodem tak zwane antresole. Na upartego można by było jeszcze do tej grupy zaliczyć łóżko wysuwane z pod łóżka parterowego.

Łóżka Piętrowe

Produkujemy wiele odmian i modeli łóżek piętrowych: dwuosobowych, trzyosobowych, oraz czteroosobowych, które doskonale rozwiązują problemy nader często ciasnych polskich mieszkań. Standardowe rozmiary materacy pod jakie wykonujemy łóżka piętrowe to 80x180, 90x180, 80x190, 90x190, 80x200, 90x200. W przypadku osób bardzo wysokich możemy wykonać łóżka w innych rozmiarach np.: o długości 210, 220 cm lub szerokości 100, 110 lub 120cm. Łóżka piętrowe doskonale sprawdzają się w ciasnych pokojach, w których często rodzeństwo musi je współdzielić ze sobą, hotelach, pensjonatach, kwaterach na wynajem i ośrodkach wczasowych.

Łóżko Antresola

W małych mieszkaniach, w których często brak miejsca na wygodne łóżko i funkcjonalne meble, z pomocą przychodzi Łóżko Antresola. Jest to odmiana łóżka piętrowego, która daje nam możliwość komfortowego snu na pełnowymiarowym łóżku, a pod nim pozostawia wolną przestrzeń do zagospodarowania np. biurkiem, regałami czy szafą. Produkujemy antresole w rozmiarach łóżek piętrowych. Wysokość dostosowujemy do zapotrzebowania klienta. Na zamówienie możemy wykonać antresolę z zabudową.

Łóżko Rodzinne

W dzisiejszych czasach dla wielu, zwłaszcza młodych małżeństw, samodzielne mieszkanie jest poza zasięgiem finansowych możliwości. Wówczas jedynym wyjściem jest zamieszkanie z rodzicami któregoś z małżonków lub wynajem małej, ciasnej kawalerki. Najczęściej już po ustawieniu mebli okazuje się, że miejsca brakuje dla dwojga, a co będzie jak dojdzie potomstwo? W takiej sytuacji proponujemy Łóżka Rodzinne, które w ciasnym mieszkaniu pozwolą wygospodarować kilka dodatkowych metrów kwadratowych. Łózko rodzinne jest wariantem łózka piętrowego połączonego z łóżkiem małżeńskim dwuosobowym. W ten sposób otrzymujemy łózko trzy osobowe. W naszym przypadku rodzice na dole, pociecha na górze. Jest to również doskonałe rozwiązanie które sprawdzi się na działkach, w domkach rekreacyjnych, pokojach na wynajem, hotelach lub pensjonatach.

Pojemnik na pościel - szuflada

Wszystkie produkowane przez nas łóżka można zakupić w zestawie z szufladami lub bez szuflad. Dostępne rozmiary:
Szuflada MAX 190x60cm lub 80cm,
Szuflada DUŻA 150x60cm lub 80cm,
Szuflada MAŁA 95x60cm lub 80cm.
Szuflady tak jak łóżka są wykonane z litego drewna i poruszają się po podłodze na białych gumowanych kółkach nie rysujących parkietów i paneli.
 

Dostępność Łóżek Piętrowych na terenie całej Polski, oraz Łodzi i Warszawy

Łóżka piętrowe można oglądać w naszym salonie firmowym w Łodzi i Warszawie. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową. Łóżka dowozimy na terenie całej Polski własnym transportem lub korzystamy z usług firm kurierskich. Obsługujemy klientów hurtowych i indywidualnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.