KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA - Zmiana godzin otwarcia sklepu

Od dnia 01.08.2022r - sklep będzie czynny dwa razy w tygodniu.

Sobota od 10:00 - 13:00

Poniedziałek od 10:00 - 18:00

Obecna sytuacja jest spowodowana dużą liczbą zamówień jakie otrzymujemy od naszych klientów. Nasza stolarnia nieustannie pracuje i realizuje państwa zamówienia.

Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacji dotyczącej naszej oferty, oraz zamówień w trakcie realizacji udzielamy pod nr. tel. 690 590 685


 

Kontakt  | Łódź - Warszawa - Wrocław - Gdańsk - Katowice - Poznań

kontakt 265

Meble z Drewna KAMYK - producent mebli drewnianych w Łodzi

Meble sosnowe, olchowe, bukowe, brzozowe, dębowe, jesionowe

Salon Meblowy i Dział Sprzedaży

93-303 Łódź, woj. łódzkie
Rzgowska 159

 

UWAGA! W związku z dużą liczbą zamówień nasz salon meblowy jest czynny tylko w poniedziałki i soboty, zgodnie z podanymi poniżej godzinami.

 

Godziny otwarcia Sklepu:

 Poniedziałek
   10:00 - 18:00
 Wtorek
   Zamknięte
 Środa
   Zamknięte
 Czwartek
   Zamknięte
 Piątek
   Zamknięte
 Sobota
   10:00 - 13:00
 Niedziela
    Zamknięte

 

Telefon:
Salon meblowy i Obsługa Klienta: +48 690 590 685
Stolarnia: +48 512 777 580


e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
strona www:
 
NIP: 729-246-95-97
REG: 101397031
 
Nr. Konta Bankowego:  59 1140 2004 0000 3002 7421 7913 mbank
 

  • Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na meble z drewna.
  • Nasze meble drewniane to najlepsza oferta na rynku krajowym.
  • Zapraszamy do kontaktu z naszymi salonami meblowymi w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.
  • Prowadzimy sprzedaż wysyłkową mebli dla klientów z terenu całej Polski.
  • Jesteśmy polskim producentem mebli drewnianych, które w 90% procentach wytwarzamy z polskich materiałów

Pragniemy poinformować, że administratorem danych osobowych podawanych przez państwa w związku z kontaktem z pracownikami naszej firmy lub Salonem Meblowym jest firma KAMYK Krzystof Kamiński, z siedzibą w Łodzi (93-303), przy ul. Rzgowskiej 159. Dane osobowe podawane są dobrowolnie, jednakże niezbędne do kontaktu z pracownikami naszej firmy lub Salonem Meblowym. Dane osobowe podawane przez naszych klientów, przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia oraz poprawy jakości i obsługi. Dane, mogą być udostępniane następującym podmiotom: producentom mebli - w przypadku postępowania reklamacyjnego, firmom transportowym - w związku z realizowaną usługą transportu oraz  dostawcy usług płatności online - w celu dokonania płatności na odległość. Przetwarzane dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej, jak również nie będą objęte zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem. Dane będą przetwarzane przez 6 lat od czasu przeprowadzenia rozmowy. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (bycia zapomnianym) lub ograniczenia ich przetwarzania jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie udzielonej zgody – zgoda taka w każdej chwili może być wycofana, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.