KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! - Od 02.11.2023r prowadzimy sprzedaż wyłącznie w formie elektronicznej.

 

Z dniem 31.10.2023r. Salon Meblowy w Łodzi przy ul. Rzgowskiej został zamknięty.

 

Zapraszamy obecnych i przyszłych klientów do składania zamówień poprzez e-mail lub telefonicznie

 

Telefony:

Obsługa klienta: +48 690 590 685

Stolarnia: +48 512 777 580

 

E-mail:

sklep@meblekamyk.pl

sklep@mebledrewniane.eu

 

Witryna www:

www.mebledrewniane.eu

www.meblekamyk.pl

 

Nasza stolarnia nieustannie pracuje i realizuje państwa zamówienia.

Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacji dotyczącej naszej oferty, oraz zamówień w trakcie realizacji udzielamy pod nr. tel. +48 690 590 685


 

Łóżka i tapczany z drewna sosnowego, olchowego, bukowego, dębowego, brzozowego i jesionu

Łóżka i tapczany z drewna sosnowego, olchowego, bukowego, dębowego, brzozowego i jesionu to sztandarowy dział produkcji naszej firmy. Jesteśmy zakładem stolarskim zajmującym się produkcją mebli, oraz szeroko rozumianą obróbką drewna. W naszej ofercie znajduje się dziewięć linii wzorniczych dostępnych w sześciu gatunkach drewna krajowego. Kluczową część produkcji stanowią wszelkiego rodzaju łóżka i tapczany z drewna sosnowego, olchowego, bukowego, dębowego, brzozowego i jesionu.

Parterowe łóżka z drewna

Łóżka z drewna to szeroka oferta w skład której wchodzą parterowe łóżka: jednoosobowe, dwuosobowe i rodzinne. Są niezbędnym elementem każdej sypialni, pokoju młodzieżowego, czy domku na działce. Wszystkie łóżka parterowe dostępne na naszej stronie mogą występować w wersji 3-stronnej, tzn. szczyt w nogach jest wykonany na równo z bokami. Umożliwia to siedzenie na łóżku z trzech stron.

Podwójne łóżko z drewna sosnowego w rozmiarze 160x200 ze stelażem i materacem

Czytaj Więcej

Łóżko drewniane antresola

W małych mieszkaniach, w których często brak miejsca na pełnowymiarową przestrzeń do snu i funkcjonalne meble, z pomocą przychodzi łóżko drewniane antresola. Jest to odmiana łóżka piętrowego, która daje nam możliwość komfortowego snu na pełnowymiarowym łóżku, a pod nim pozostawia wolną przestrzeń do zagospodarowania np. biurkiem, regałami, czy szafą.

Czytaj Więcej

Łóżka piętrowe z drewna

Łóżka piętrowe z drewna produkujemy we wszelkich możliwych odmianach ,to jest: dwuosobowych, trzyosobowych, oraz czteroosobowych, które doskonale rozwiązują problemy nader często ciasnych polskich mieszkań. Standardowe rozmiary materacy pod jakie wykonujemy łóżka piętrowe to 80x180, 90x180, 80x190, 90x190, 80x200, 90x200. W przypadku osób bardzo wysokich możemy wykonać łóżka w innych rozmiarach np.:

Czytaj Więcej

Drewniane łóżka rehabilitacyjne

Drewniane łóżka rehabilitacyjne to oferta skierowana do klientów z chorobami kręgosłupa, po przebytych operacjach i urazach kończyn dolnych. Ich schorzenia powodują problemy, w korzystaniu ze standardowego łóżka z materacem. Zazwyczaj przyczyna tkwi w zbyt niskiej wysokości łóżka. Dla takich klientów wykonujemy łóżka rehabilitacyjne pod zamówienie, które zminimalizują do minimum dyskomfort użytkowania.

Czytaj Więcej

Tapczany z drewna litego

Tapczan z drewna litego to kolejny produkt z naszej oferty. Jest to połączenie skrzyni i łóżka w jeden mebel, gdzie kratownica podnosi się do góry razem z materacem, udostępniając przestrzeń użytkową. Daje to możliwość zagospodarowania całej przestrzeni pod spaniem np. na pościel lub przedmioty, które użytkujemy okresowo.

Czytaj Więcej

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Historia łóżka z drewna

Łóżka z drewna to meble z których korzystamy średnio 8 godzin na dobę, czyli 1/3 naszego życia. Są obowiązkowym wyposażeniem każdego mieszkania. Czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad pochodzeniem łóżka i tym jak ewoluowało w ciągu tysięcy lat? Jak się zmieniło od czasów prehistorycznych po czasy współczesne?

Pierwsze wzmianki dotyczące łóżka datuje się na czasy neolitu. Trudno nazwać je łóżkami, raczej trafniejsze będzie określenie posłanie. Ludzie tamtych czasów tak ja my, czuli potrzebę odpoczynku. W możliwie dostępny sposób starali się odizolować od wilgotnej ziemi, czy twardego podłoża. Do tego celu używali wysuszonej ściółki leśnej, liści, czy mchu. W późniejszych czasach zaczęto tworzyć podwyższenia ziemne, które dodatkowo izolowały od wilgoci, natomiast w ciągu dnia służyły do siedzenia tzw. ławy ziemne.

Czytaj Więcej