KAMYK producent mebli z drewna

Bieliźniarka Dębowa Sylwia BL-S-66-1sz

Bieliźniarka dębowa Sylwia, o nowoczesnej linii wzorniczej i przepięknej fakturze, którą gwarantuje drewno dębowe.

 Bieliźniarka dębowa Sylwia wykonana z przepięknego drewna dębowego, które gwarantuje trwałość i niezawodność

Zapraszamy do zakupu Bieliźniarki Dębowej Sylwia BL-S-66-1sz, z jedną szufladą i podwójnymi drzwiami. Za drzwiami znajduje się jedna duża wnęka przedzielona czterema półkami. Taki układ mebla pozwala w wygodny sposób zagospodarować miejsce na bieliznę. Prezentowana na fotografii bieliźniarka wykonana jest z drewna sosnowego w kolorze naturalnym.

Wybór opcji wykończenia dla bieliźniarki dębowej

  • W standardzie bieliźniarka dębowa "Sylwia" jest wyposażona w uchwyty drewniane o przekroju L, jak na załączonym powyżej obrazku. Istnieje możliwość dostosowania otworów w meblu pod uchwyty zakupione przez klienta.
  • Szuflady pracują na standardowych prowadnicach rolkowych. Za dopłatą montujemy prowadnice kulkowe 3D które są dedykowane do mebli z drewna. Posiadają pełen wysuw i regulację szuflady w trzech płaszczyznach.
  • Bieliźniarki dębowe dostępne są na nogach o wymiarach 6x6x6 cm lub na listwie cokołowej. Oba warianty wykonujemy zamiennie bez dopłat.
  • Standardowo montujemy fronty z płyciną prostą lub gładkie. Za dopłatą dostępne są fronty z ratanem.
  • Dębowa bieliźniarka Sylwia dostępna jest w wersji z jedną lub dwiema szufladami, oraz z drzwiami zamiast szuflad o wysokości ok 60cm.
  • Wykonujemy bieliźniarki z drewna Sylwia w różnych układach i rozmiarach.

Dostępne gatunki drewna

Posiadamy szeroką ofertę gatunków drewna, z których wykonujemy bieliźniarki w linii wzorniczej Sylwia. Wszystkie pochodzą z polskich lasów i są to:

Sposoby zabezpieczenia bieliźniarek z drewna i dostępne kolory

Bieliźniarki z drewna Sylwia wybarwiamy w ponad pięćdziesiąt kolorach, którymi można obejrzeć w palecie kolorów nr 1, oraz w palecie kolorów nr 5. Koszt barwienie wynosi od 10 do 20% ceny mebla.

Powierzchnię bieliźniarki dębowej trzykrotnie malujemy natryskowo lakierem półmatowym nitro firmy  Sanbej lub Sopur z Bydgoszczy. Na zamówienie klienta możemy powierzchnię mebla pokryć olejem lub woskiem. Wykonujemy również na zamówienie meble w stanie surowym, które można wykończyć we własnym zakresie, stosując wiele dostępnych na rynku preparatów.

Meble Sylwia to nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo

Meble Sylwia doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach. To za sprawą zwartej budowy mebla, która umożliwia zestawienie ich w jednym ciągu bez pustych przestrzeni między meblami. Bogata oferta pozwala na swobodną aranżację dowolnego wnętrza.
W linii wzorniczej "Sylwia" dostępne są:  stoły, ławy, szafy, witryny, biurka, toaletki, bieliźniarki, łóżka, stoliki rtv, komody, stoliki nocne, i wiele innych mebli.

Bieliźniarki dębowe pod zamówienie klienta

Wytwarzamy Bieliźniarki dębowe na zamówienie ze wszystkich dostępnych powyżej gatunków drewna. W celu dokonania wyceny prosimy o kontakt z pracownikami naszego salonu meblowego w Łodzi.

Wymiary bieliźniarki dębowej Sylwia BL-S-66-1sz

  • Wysokość: 200 cm,
  • Szerokość: 66 cm,
  • Głębokość: 41 cm,
  • Liczba półek: 4szt.