KAMYK producent mebli z drewna

Bieliźniarka Olchowa Sylwia BL-S-56-1sz

Bieliźniarka olchowa o minimalistycznej linii wzorniczej Sylwia BK-56-1sz z jedną szufladą i czterema półkami.

 Bieliźniarka olchowa Sylwia z drzwiami i jedną szufladą w nowoczesnej lini wzorniczej

Oferujemy Bieliźniarkę olchową Sylwia BL-S-56-1sz, z jedną szufladą i pojedynczymi drzwiami, za którymi znajduje się pięć wnęk (cztery półki). Widoczna na zdjęciu bieliźniarka wykonana jest z drewna sosnowego w kolorze naturalnym.

Dostępne opcje dla bieliźniarki olchowej

 • Standardowo bieliźniarka olchowa "Sylwia" jest wyposażona w uchwyty drewniane o przekroju L, jak na załączonym zdjęciu. Inne uchwyty za dopłatą, oraz możliwość dostosowania mebla pod uchwyty zakupione przez klienta.
 • Szuflady zamontowane są na standardowych prowadnicach rolkowych. Na życzenie klienta dostępne są prowadnice kulkowe 3D dedykowane do drewna, które posiadają pełen wysuw i regulację szuflady w trzech płaszczyznach.
 • Bieliźniarki olchowe dostępne są z nogami 6x6x6 lub na cokole. Oba warianty wykonujemy w cenie standardowej.
 • Standardowo montujemy fronty z płyciną lub gładkie. Za dopłatą dostępne są fronty z ratanem.
 • Bieliźniarki olchowe Sylwia oferujemy z jedną lub dwiema szufladami, oraz z drzwiami zamiast szuflad o wysokości ok 60cm.

Gatunki drewna dostępne w bieliźniarkach

Bieliźniarki Sylwia wykonujemy w kilku gatunkach drewna, które pozyskujemy z polskich tartaków pracujących w/g najsurowszych norm europejskich. Dostępne gatunki drewna:

 

 • olszyna
 • brzoza
 • buk
 • jesion
 • dąb
 • sosna

Metody zabezpieczenia powierzchni drewna i dostępne kolory

Bieliźniarki olchowe Sylwia barwimy na ponad pięćdziesiąt kolorów, z którymi można zapoznać się w palecie kolorów nr 1, oraz w palecie kolorów nr 5. Koszt barwienie wynosi od 10 do 20% ceny mebla.

Powierzchnię bieliźniarki olchowej zabezpieczmy trzykrotnie lakierem półmatowym nitro firmy  Sanbej lub Sopur z Bydgoszczy. Na indywidualne życzenie klienta meble możemy pokryć olejem lub woskiem. Dostępne są również meble w stanie surowym, których powierzchnię można wykończyć we własnym zakresie.

Linia wzornicza Sylwia

Bogata oferta mebli Sylwia zapewnia szeroką swobodę aranżacji wnętrza w całym mieszkaniu. Doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni lub pokoju młodzieżowym.
W linii wzorniczej "Sylwia" dostępne są:  szafy, witryny, biurka, toaletki, stoły, ławy, bieliźniarki, stoliki nocne, łóżka, stoliki rtv, komody i wiele innych rodzajów mebli..... .

Bieliźniarki olchowe na zamówienie

Wykonujemy Bieliźniarki olchowe na zamówienie ze wszystkich dostępnych gatunków drewna. W celu wyceny projektu prosimy o kontakt z pracownikami naszego salonu w Łodzi.

Wymiary bieliźniarki olchowej Sylwia BL-S-56-1sz

Wysokość: 200 cm,

Szerokość: 56 cm,

Głębokość: 41 cm.