KAMYK producent mebli z drewna

 

UWAGA!!! Godziny otwarcia i sposoby kontaktu podczas epidemii koronawirusa


Informujemy, że z powodu epidemi koronawirusa sklep czynny będzie od wtorku do soboty w godzinach:

  • Wtorek - Piątek od 10:00 do 16:00
  • Sobota od 10:00 do 13:00

 

Zmiany w funkcjonowaniu sklepu obowiązują do odwołania.


 

Drewno sosnowe to z niego wytwarzamy najpopularniejsze meble sosnowe

Meble sosnowe to najtańsze z pośród wszystkich wytwarzanych w naszym zakładzie mebli. Charakterystyczna cecha jest pięknie przebarwiające się z biegiem czasu usłojenie. Z tego powodu drewno sosnowe ma niemal tyle samo zwolenników co przeciwników. Ze względu na niską cenę, meble sosnowe najczęściej znajdują nabywców wśród naszych klientów.

Czytaj więcej...

Meble dębowe

Meble dębowe są synonimem elegancji, prestiżu i piękna. Nigdy nie wychodzą z mody. Doskonale sprawdzają się zarówno w prostych, nowoczesnych wnętrzach, jak i w ciepłych, przytulnych pomieszczeniach. Kochają je miłośnicy minimalistycznych rozwiązań, klasycznej elegancji i nostalgicznego stylu retro.

Czytaj więcej...

Meble olchowe

Meble olchowe tworzą niepowtarzalną i ciepłą aurę pomieszczenia. Sa doskonałą alternatywą dla osób nieakceptujących wybarwiajacych sie słojów drewna sosnowego. meble z olchy są minimalnie droższe od sosny i nieco twardsze.

Czytaj więcej...

Meble bukowe

Meble bukowe są doskonałym kompromisem pomiędzy ceną, jakością i trwałością. Niewiele droższe od olszyny, a twardością przewyższają dębinę.

Czytaj więcej...