KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! Sklep czynny 3 x w tygodniu.

Z powodu dużej liczby zamówień nasz sklep od 14.12.2020r do odwołania będzie czynny:

Czwartek: 10:00 - 18:00

Piątek: 10:00 - 18:00

Sobota: 10:00 - 13:00

W pozostałe dni tygodnia sklep będzie zamknięty. W tym tym czasie pracownicy pomagają na stolarni, aby przyśpieszyć produkcję Państwa mebli.

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja dotycząca zamówień w trakcie realizacji pod nr. tel. 510 134 209


 

Pufa sosnowa Baku-46

Elegancka klasyczna pufa sosnowa, która może być alternatywą dla taboretu lub krzesła. Doskonale sprawdza się jako siedzisko przy toaletce lub ławie sosnowej z regulowaną wysokością.

Pufa sosnowa Baku-46 z wyściełanym siedziskiem

Elegancka pufa sosnowa o klasycznym wyglądzie, to znakomite rozwiazanie w pomieszczeniach, gdzie nie zmieści sie krzesło

Pufa sosnowa Baku-46 to elegancki odpowiednik taboretu, który doskonale wkomponuje się w klasyczny wystrój pomieszczenia. Solidna konstrukcja z drewna i wygodne duże wyściełane siedzisko pozwala na dłużej przysiąść w jednym miejscu. Obicie dostępne jest w dwóch wariantach wykończenia. Mowa o tkaninach tapicerskich i eko-skórze, które występują w różnych kolorach i wzorach. W naszej ofercie znajduje się bliźniacza pufa z sosny o wysokości 36cm, którą można wykorzystać jako siedzisko przy toaletce lub ławie sosnowej.

Kolory i metody zabezpieczania powierzchni drewna w pufie sosnowej

Pufa dostępna w 20 kolorach wybarwienia drewna, które zamieściliśmy na naszej stronie w palecie kolorów nr 3. Efekt ten uzyskujemy poprzez naniesienie na surowe drewno bejcy o wybranej barwie. W następny etapie drewno zostaje pokryte dwiema warstwami lakieru półmatowego, który zabezpieczy pufę przed kurzem i wilgocią.

Wymiary i warianty dla pufy sosnowej tapicerowanej:

  • wysokość: 46cm,
  • rozmiar siedziska: 34x34cm,,
  • kształt siedziska: kwadratowe,
  • tapicerka: tkanina lub ekoskóra w różnych wzorach i kolorach,
  • drewno: sosna lakierowana, surowa, lub barwiona,
  • cena: 116zł,  kolor biały i czarny + 20%.

Taborety, pufy i stołki sosnowe dostępne w naszej ofercie

Posiadamy w sprzedaży duży wybór taboretów, stołków i puf wykonanych z drewna. Różnią się między sobą rozmiarem, kształtem, wysokością i przeznaczeniem miejsca użytkowania. Wspólną cechą jaka je łączy jest funkcjonalność i oszczędność miejsca.   Więcej o naszej ofercie na ten asortyment można dowiedzieć się pod linkiem:

Taborety i stołki w naszej ofercie.