KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! - URLOP - Sklep Zamknięty

 

Od dnia 01.05.2022 do 03.06.2022r - sklep będzie zamknięty z powodu urlopu.

Zapraszamy od 4 czerwca i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacje dotyczące zamówień w trakcie realizacji pod nr tel. 690-590-685


 

Duży stołek z sosny jest rzadkością wśród dostępnych na rynku, w naszej ofercie posiadamy model o wymiarach siedziska 33x33 cm.

Duży stołek z sosny TKK-191

Duży stołek z sosny TKK-191 to największy model w naszej ofercie, gdyż posiada obszerne siedzisko o rozmiarze 33x33cm. Ergonomicznie dobrane wymiary zapewniają komfort użytkowania wraz ze stołami o wysokości w zakresie od 72 do 77cm. Nowoczesny wygląd i duże miękkie siedzisko sprawia, że ten wyrób cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

Duży stołek z sosny który występuje w 16 kolorach wybarwienia oraz wersji tapicerowanej

Rodzaj lakieru i dostępne kolory dla dużego stołka z sosny

Powierzchnię dużego stołka z sosny TKK-191 pokrywamy dwiema warstwami półmatowego lakieru nitro, aby zabezpieczyć jego powierzchnię przed wnikaniem wilgoci i kurzem unoszącym się w powietrzu. Dla tego produktu dostępne jest 16 kolorów wybarwienia z palety nr 4, z którą można się zapoznać na naszej stronie www.

Szczegółowe wymiary stołka z sosny TKT-191:

  • wysokość: 45 cm,
  • szerokość: 33 cm,
  • głębokość: 33 cm,
  • kształt siedziska:kwadratowe,
  • drewno: sosna,
  • cena: 59zł, kolor biały i czarny + 20%.

Inne taborety, stołki, ryczki, pufy i hokery dostępne  w naszej ofercie

Posiadamy szeroki wybór stołków, taboretów, zydli, ryczek, puf i hokerów w swojej ofercie. Z całym asortymentem można zapoznać się na naszej stronie www pod tym linkiem OFERTA NA TABORETY I STOŁKI Z DREWNA

W nasza ofercie mamy różne typy i modele taboretów wykonanych z litego drewna, które posiadają różnorodne kształty i wysokość w zależności od przeznaczenia. Należą do nich taborety barowetaborety półbarowe, ryczki i zydle, stołki tapicerowane, oraz pufy. Zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem z działu taborety i stołki z drewna w linku poniżej:

NASZA OFERTA NA TABORETY Z DREWNA SOSNOWEGO