Ławostół Rozkładany Prostokątny Klasyczny

Ława rozkładana podnoszona klasyczna z chowana wkładką 50cm

Ławostół Rozkładany Klasyczny

Klasyczny Ławostół  Sosnowy Prostokątny Rozkładany - opis konstrukcji.

Widoczny na zdjęciach ławostół sosnowy ma wymiary 130x80 cm, natomiast w jego wnętrzu znajduje się dodatkowa wkładka o długości 50cm. W wariancie bez wkładki z dużą swobodą i zapasem posadzimy 6 osób, jednak rozsuwając blaty i montując wkładkę otrzymujemy ławostół z drewna o długości 180cm. Przy takim rozmiarze bez problemu posadzimy przy naszym ławostole ok 10 osób. Dodatkowo mamy możliwość regulacji wysokości w zakresie od 60 do 75cm więc bez problemu możemy wykorzystać go jako stół z drewna lub ławę drewnianą.
Blaty o grubości 3-3,2cm dzięki zastosowaniu sprzężonych kulkowych prowadnic stalowych rozsuwają się lekko, choć są bardo masywne. To dzięki nim uzyskaliśmy znakomity efekt, a mianowicie możliwość jednoczesnego rozsuwania obu blatów przez ciągnięcie za jeden z nich.
 

Ławostoły sosnowe to bogata kolorystyka, sześć gatunków drewna oraz różne linie wzornicze i kształty blatów.

Ławostoły wykonujemy z sześciu gatunków drewna, to jest ławostoły sosnowe, dębowe, olchowe i jesionowe. Każdy z ławostołów bez względu na wybrany rodzaj drewna możemy zabarwic na dowolnie wybrany kolor z palety nr 1 lub palety nr 5.
Ławostół z sosny oferujemy w różnych liniach wzorniczych, czyli nowoczesnej, klasycznej lub stylizowanej. Dodatkowo możemy wybrać kształt blatu, który możemy wykonać w formie prostokąta, owalu i półowalu.

Zabezpieczenie powierzchni w ławostołach z drewna.

Wszystkie nasze stoły i ławy w tym ławostoły pokrywamy specjalnym do tego celu przeznaczonym lakierem firmy Oli Lack. Jest to lakier poliuretanowy utwardzany, dzięki któremu zostaje wzmocniona i utwardona powierzchnia blatu.

Inne stoły i ławy z drewna dostępne w naszej ofercie

Nasza oferta to nie tylko ławostoły z drewna. Produkujemy różnego rodzaju stoły i ławy z drewna o różnorodnym kształcie wyglądzie i rozmiarze. Mogą być rozkładane i nierozkładane, nowoczesne i stylowe. Do najpiękniejszych i najtrwalszych należą stoły dębowe lub jesionowe, jednak bez względu na rodzaj gatunku drewna jaki wybierzemy ich trwałość będzie dużo wyższa niż najlepszych ław i stołów z płyty meblowej. Meble z drewna to przyjazne człowiekowi wyroby do których zakupu zachęcamy wszystkich klientów.

Wymiary ławostołu

Szerokość blatów: 70cm lub 80cm
Długość blatów: 120cm lub 130cm
Wysokość regulowana: 60-75cm
Rozkładany-Wkładka: 40cm (przy 120)lub 50cm (przy 130)
Grubość blatu: 3-3,2 cm
 
Ławostół sosnowy rozkładany klasyczny w rozmiarze 130x80
 
Ławostoły sosnowe rozkładane w rozmiarze 130x80 z wkładką 50 cm

 

Ławostół debowy rozkładany z wkładką 50cm i regulowaną wysokością w zakresie od 60 do 75cm

Ławostół Rozkładany Klasyczny

 
 
Ławostół Rozkładany Klasyczny
 
 
 
Ławostół Rozkładany Klasyczny
 
Ławostół Rozkładany Klasyczny