KAMYK producent mebli z drewna

tło1


UWAGA!!! - URLOP - Sklep Zamknięty

 

Od dnia 01.05.2022 do 03.06.2022r - sklep będzie zamknięty z powodu urlopu.

Zapraszamy od 4 czerwca i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacje dotyczące zamówień w trakcie realizacji pod nr tel. 690-590-685


 

Kamyk - witamy na stronie producenta mebli z litego drewna

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli drewnianych, a mianowicie:
Współpracujemy z firmami o uznanej marce.
M&K foam Koło - producent materacy lateksowych, bonelowych, kieszeniowych, termo elastycznych i wysoko elastycznych, poduszek i stelaży.
Sanbej i Sopur z Bydgoszczy - polscy producenci bejc i lakierów do drewna.
Polskie składy drewna - dostawcy drewna, tartaki i suszarnie.

Kilka słów o nas i naszych meblach

Meble produkowane są w naszej stolarni, wyposażonej w nowoczesne maszyny do obróbki drewna. Wykwalifikowana kadra pracownicza to główny filar naszego sukcesu. To dzięki ich wysiłkom i kompetencji jesteśmy w stanie przekazać produkt, który w 100% spełnia oczekiwania naszych klientów. Meble, które cieszą się uznaniem na rynku meblarskim zarówno w Polsce jak i za granicą. Do produkcji używamy najlepszych surowców i nowoczesnych  technologi, które przyczyniają się do innowacyjności zakładu i naszych wyrobów. Kładziemy ogromny nacisk na jakość, wytrzymałość i efekt wizualny finalnego produktu. Wszystko po to, żeby klient otrzymał produkt służący mu przez lata. Do produkcji mebli używamy starych, wypróbowanych systemów montażu w stolarstwie, czyli klej i śruby, NIE STOSUJEMY MIMOŚRODÓW!! Każdy mebel można wielokrotnie zmontować i zdemontować, bez szkody dla jego jakości.

Opis linii wzorniczych i rodzaju produkowanych mebli

Meble wykonujemy w kilku liniach wzorniczych.
Meble Stylowe - do tej kategorii zaliczamy trzy kolekcje wzornicze: Paula, Zuzanna i Mila.
Meble Klasyczne - tu znajdują się ponadczasowe meble pasujące niemal do każdego wnętrza, nawiązujące stylem do mebli z Cepelii.
Meble Nowoczesne - nowoczesne linie wzornicze dostosowane do obecnie panujących trendów stylizacji wnęterz: Tina, Natalia, Sylwia.
 
Meble barwimy wg palety 21-tu kolorów, używając do tego bejc i lakierów renomowanych polskich producentów.
Szeroka linia wzornicza i kolorystyczna mebli, połączona z najwyższą jakością sprawia, że jest to najlepsza oferta na rynku meblarskim .
Produkujemy wiele odmian i  rodzaji mebli:
bieliźniarki, biurka, szafki na buty, fronty meblowe, komody, konsolki, krzesła, kwietniki, kufry, lustra, ławy, łóżka, łóżka piętrowe, tapczany, materace, przekładki do materacy, półki, poduszki ortopedyczne, regały, sekretarzyki, stelaże do materacy, skrzynie, stoliki i szafki nocne, stoły klasyczne, stoły nowoczesne, stołki i taborety, zydle, szafy, toaletki, wieszaki, witryny.

Jak i gdzie kupić meble z drewna

Zapewniamy transport na terenie całego kraju, wnoszenie oraz montaż. Przyjmujemy też zlecenia od firm, odbiorców hurtowych i detalicznych na meble i inne wyroby z drewna sosnowego, olchowego, bukowego, jesionowego, brzozowego i dębowego. Wykonujemy meble i usługi na zamówienie. Według projektu i specyfikacji dostarczonej przez klienta. Chętnie podejmiemy współpracę ze sklepami w zakresie sprzedaży mebli z naszej oferty.
Zapraszamy do naszego salonu meblowego w Łodzi i kontaktu telefonicznego.